PROTEK 2

Po 45. roku života stále více osob místo užívání dvojích brýlí volí výhodné a optimální řešení na základě jedněch brýlí, se kterými dokonale vidí jak na dálku, tak i na blízko. Velmi často tento problém řešily čočky dvouohniskové, které bohužel nemají střední vzdálenost, což ztěžovalo např. chození po schodech či sportování. Také předměty nacházející se ve střední vzdálenosti byly rozmazané a neúplně viditelné při celkovém pohledu. Toto byl důvod k vytvoření progresivních čoček.Čočky PROTEK 2 jsou vyrobené s klasickou (vnější) progresí. Uspokojí zejména ty osoby, které již dříve nosily dvouohniskové čočky. Jsou určeny pro zákazníky, kteří kromě estetiky a pohodlí při nošení jedněch brýlí, ocení také osvědčené a kvalitní čočky za přijatelnou cenu.

Čočky PROTEK 2 nejsou decentrované a stejně jako u čoček WIDEVIEW se na ně vztahuje tříměsíční období snadného přivyknutí.

CHARAKTERISTIKA KANÁLŮ PROGRESE

Díky konstrukci soft design je kanál progrese dostatečně široký, aby mohl zajistit optimální komfort vidění. Čočky PROTEK 2 jsou dostupné s dlouhým kanálem progrese - 21 mm a krátkým kanálem - 17 mm.

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2021