Transitions VII GG

JAI KUDO představuje jarní novinku - grafitově-zelenou barvu na fotochromních čočkách Transitions® Signature™ VII . ato barva lahodí oku, zachovává přirozené vnímání barev a zároveň zvyšuje kontrast vidění. Tato barva se začala používat v 50. letech minulého století a do současnosti byla nejčastěji spojována se značkou Ray-Ban®. Je považována za elegantní, dodává výjimečný charakter každé obrubě a samotnému uživateli. Nový grafitově-zelený fotochrom Transitions® Signature™VII nabízí nejlepší kombinaci zabarvení venku a rychlého zpětného rozjasnění až do plně čirosti v místnostech. Současně se super tvrzeným snadno čistitelným povrchem STAYCLEAN EXTREME UV tak zaručuje nejvyšší úroveň ochrany očí před škodlivým UV zářením.

Čočky Transitions® Signature™ VII jsou výjimečnou nabídkou JAI KUDO pro širokou skupinu uživatelů brýlí. Transitions® Signature™ VII jsou nové nejpokročilejší a nejvyváženější přizpůsobivé brýlové čočky. Reagují lépe v mnoha situacích, zejména na nepřímé světlo a při vyšších teplotách okolního prostředí, přičemž si zachovají excelentní čirost v místnosti a rychle se deaktivují. Co se skrývá za výjimečným úspěchem Transitions® Signature™ VII? Především testování a inovovaná technologie Chromea7™.


Společnost Transitions prováděla měření po celém světě, ve více než 200 různých reálných životních situací. Byla dosažena mimořádná teplotní stabilita, respektive menší citlivost na teplotní výkyvy, což se odráží ve výrazně konzistnější výkonnosti brýlových čoček za všech teplotních podmínek. Vědeckým testování v reálných životních podmínkách byla vyvinuta přelomová technologie Chromea7™, která opět posouvá hranice kategorie fotochromatických čoček.

TECHNOLOGIE CHROMEA 7
Chromea7™ je průlomem na molekulární úrovni, kombinujícím nově 8 barev, které umožňují brýlovým čočkám Transitions® Signature™ VII lépe reagovat jak na nepřímé světlo, tak na vyšší teploty okolního prostředí.
 
Transitions® Signature™ VII jsou tmavší jak v běžných, tak vyšších teplotách okolního prostředí. U více než 1000 měření za více než 200 různých situačních podmínek bylo prokázáno, že hnědé brýlové čočky Transitions® Signature™ VII dosahují v průměru o 21 % vyššího stupně ztmavení než hnědé brýlové čočky Transitions® VI a šedé jsou tmavší v průměru o 15 %.
Brýlové čočky Transitions® Signature™ VII se deaktivují v průměru o 20 % rychleji než čočky Transitions® VI.

 

 

Transitions, Transitions Signature, Chromea7 a spirála jsou registrovanými obchodními známkami firmy Transitions Optical.

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2021