DriveCare

DriveCare je ideálním produktem pro osoby, které se při řízení vozidla setkávají s diskomfortem, zejména po setmění a v noci. Čočky jsou však naprosto univerzálním řešením- budou pracovat perfektně v jakoukoliv denní dobu, a to i na ostrém slunci. DriveCare je inovativní produkt pro řidiče, určený ke zlepšení vidění při řízení. V první řadě usnadňuje jízdu v noci, zejména v místech se slabým osvětlením a také těsně po setmění, kdy oko ztrácí schopnost rozpoznávat barvy.Čočky DriveCare lze také úspěšně používat během dne, protože se ideálně přizpůsobují  měnícím se světelným podmínkám.

Jejich hlavní výhodou je, že umožňují velmi dobré rozpoznávaní detailů, zaostření obrazu a zlepšení kontrastu. Řízení vozidla v čočkách DriveCare se stává mnohem příjemnějším a bezpečnějším, zejména v náročných nočních podmínkách, kdy projíždějící auta oslňují řidiče.

 

REFLECT CONTROL

Čočky DriveCare jsou založeny na inovativní technologii Reflect Control. Tato technologie se zakládá na procesu přizpůsobení lidského oka k podmínkám během noci, kdy je množství dopadajícího světla minimální a citlivost zraku je jiná, než během dne.

Nejdůležitější výhody čočky DriveCare

  • vysoké zvýšení kontrastu
  • nejvyšší kvalita vidění v průběhu dne a po setmění
  • výrazné snížení oslňujících odlesků až o 57-90%

 

 

 

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2023