TRANSITIONS GEN 8

Transitions Signature GEN 8 jsou čočky navržené tak, aby splňovaly očekávání spotřebitelů. Díky fotochromnímu systému vyvinutému od základu, který využívá inovativní matrici s nanostrukturou, se výrazně zlepšila mobilita barviv. Změna matrice spolu s použitím nových, rychlejších barviv se promítla do zvýšení tempa rozjasnění čoček bez nutnosti snižovat úroveň jejich zatemnění.

Společnost Transitions prováděla měření po celém světě, ve více než 200 různých reálných životních situací. Byla dosažena mimořádná teplotní stabilita, respektive menší citlivost na teplotní výkyvy, což se odráží ve výrazně konzistnější výkonnosti brýlových čoček za všech teplotních podmínek. Vědeckým testování v reálných životních podmínkách byla vyvinuta přelomová technologie. která opět posouvá hranice kategorie fotochromatických čoček.


Výhoda Transitions GEN 8 oproti konkurenčním produktům vyplynula z použití technologie Chromea 7 a revoluční metody testování čoček v reálných situacích - na mnoha místech světa, za různých povětrnostních podmínek. To mimo jiné ovlivnilo rychlost jejich reakce a úroveň maximálního zatemnění. Transitions GEN 8 posouvá hranice výkonu ještě dále - některé parametry zůstaly na současné vysoké úrovni a některé se zlepšily. Využitím kvantitativního spotřebitelského výzkumu byly čočky optimalizovány v souladu s očekáváním uživatelů. Ukazuje se, že zákazníci jsou zvyklí na kvalitu všech klíčových parametrů Transitions Signature (reakce, ochrana, čirost, úroveň zatmavení). Tento přístup ukázal, jak by měly probíhat výzkumy na nové verzi čoček - aby nebyla opomenuta žádná z funkcí. Výše uvedený výzkum přinutil vývoj systému aktivace barviva od nuly, aby umožnil zlepšení výkonu čočky, bez ohrožení špičkové úrovně zatmavení. Doposud toto bylo překážkou. Poprvé od roku 2005 se společnost Transitions Optical rozhodla vyvinout a zavést významné změny, a to jak v samotné matrici, tak i v barvivech.


Čočky Transitions® GEN 8 mají především zlepšit kvalitu a komfort vidění jak u nositelů čirých čoček, tak u nositelů fotochromních čoček. Provedené testy a průzkumy spokojenosti odhalily vysokou preferenci nositelů ve prospěch přizpůsobivých brýlových čoček Transitions® Signature™ GEN 8. 82% nositelů by upřednostnilo Transitions ® Signature ™ GEN 8 před svými čirými brýlovými čočkami. Brýlové čočky Transitions® pomáhají zákazníkům vidět a cítit se stále skvěle.


DOSTUPNOST

Čočky Transitons GEN 8 jsou dostupné ve verzích: 

  • jednoohniskových
  • dvouohniskových
  • progresivních

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024