READLAX 2.0

 

 

Současná elektronická zařízení jako jsou počítače, smartphony či tablety se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Mnoho lidí je používá téměř neustále. Jejich zrak je poté vystaven značnému akomodačnímu úsilí, což vede ke zvýšené únavě a pálení očí a také bolestem hlavy.

Ideálním řešením těchto problémů jsou relaxační čočky READLAX 2.0 vyrobené technologií FreeForm. Čočky mají asférickou konstrukci a jejich dolní část obsahuje oblast, která má pomoci přirozené akomodaci malým zvýšením dioptrií. Čočky READLAX 2.0 jsou určeny osobám mezi 18 a 45 rokem života, které vzhledem k povaze své práce nebo hobby častěji využívají oblast na blízko a na střední vzdálenost.
 

READLAX 2.0  +0,50 D
Tato varianta je doporučena osobám, které tráví spoustu času u počítače či tabletu prací nebo hraním her.

READLAX 2.0  +0,75 D
Tato varianta se doporučuje zejména lidem, kteří tráví velmi hodně času čtením dokumentů, knih, časopisů, apod.

READLAX 2.0 +1.00 D, +1.25 D

Doporučené pro lidi starší 35 let(+1,00D) a začínající presbyopy (+1,25D) jako přípravná čočka pro nošení progresivních brýlí.

Relaxační čočky READLAX 2.0 díky své konstrukci a využití FreeForm technologie zaručují široké a stabilní vidění, poskytují vysoký vizuální komfort a optimální korekci zraku a díky přirozené akomodační podpoře předchází únavě očí.

 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2024