TRANSITIONS

Čočky Transitions jsou výjimečnou nabídkou JAI KUDO pro širokou skupinu uživatelů brýlí. Transitions® Signature™ VII jsou nové nejpokročilejší a nejvyváženější přizpůsobivé brýlové čočky. Reagují lépe v mnoha situacích, zejména na nepřímé světlo a při vyšších teplotách okolního prostředí, přičemž si zachovají excelentní čirost v místnosti a rychle se deaktivují.

Společnost Transitions prováděla měření po celém světě, ve více než 200 různých reálných životních situací. Byla dosažena mimořádná teplotní stabilita, respektive menší citlivost na teplotní výkyvy, což se odráží ve výrazně konzistnější výkonnosti brýlových čoček za všech teplotních podmínek. Vědeckým testování v reálných životních podmínkách byla vyvinuta přelomová technologie Chromea7™, která opět posouvá hranice kategorie fotochromatických čoček.

TECHNOLOGIE CHROMEA 7

 

 

 

Chromea7™ je průlomem na molekulární úrovni, kombinujícím nově 8 barev, které umožňují brýlovým čočkám Transitions® Signature™ VII lépe reagovat jak na nepřímé světlo, tak na vyšší teploty okolního prostředí.
 
Transitions® Signature™ VII jsou tmavší jak v běžných, tak vyšších teplotách okolního prostředí. U více než 1000 měření za více než 200 různých situačních podmínek bylo prokázáno, že hnědé brýlové čočky Transitions® Signature™ VII dosahují v průměru o 21 % vyššího stupně ztmavení než hnědé brýlové čočky Transitions® VI a šedé jsou tmavší v průměru o 15 %.

 

Brýlové čočky Transitions® Signature™ VII se deaktivují v průměru o 20 % rychleji než čočky Transitions® VI.

 

 

 

Čočky Transitions® Signature™ VII mají především zlepšit kvalitu a komfort vidění jak u nositelů čirých čoček, tak u nositelů fotochromních čoček. Provedené testy a průzkumy spokojenosti odhalily vysokou preferenci nositelů ve prospěch přizpůsobivých brýlových čoček Transitions® Signature™ VII. 82% nositelů by upřednostnilo Transitions ® Signature ™ VII před svými čirými brýlovými čočkami. Brýlové čočky Transitions® pomáhají zákazníkům vidět a cítit se stále skvěle.


DOSTUPNOST

 

 

Čočky Transitons VII jsou dostupné s povrchovou úpravou: INVISIBLE, EXTREME, , HMAR a HC a jsou dostupné ve verzích: 

 

  • jednoohniskových
  • dvouohniskových
  • progresivních

Transitions, Transitions Signature, Chromea7 a spirála jsou registrovanými obchodními známkami firmy Transitions Optical.

Copyright JAI KUDO 2010 - 2021